Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

VÍTEJTE NA STRÁNCE STIPENDIJNÍHO PROGRAMU FN MOTOL!

 

Fakultní nemocnice v Motole nabízí stipendium pro studenty vybraných zdravotnických studijních oborů a programů středních, vyšších odborných a vysokých škol v ČR.

Smyslem stipendijního programu je finančně podpořit studenty v době přípravy k výkonu zdravotnického povolání výplatou finančního příspěvku ve výši 5.000,00 – 10.000,00 Kč měsíčně a následně, po ukončení studia, jim garantovat výkon práce v prestižním zdravotnickém zařízení, kterým naše nemocnice je. 

Fakultní nemocnice v Motole může vyplácet stipendium uchazečům, kteří se připravují k výkonu zdravotnických povolání:
Praktická sestra, Všeobecná sestra, Dětská sestra, Zdravotní laborant, Radiologický asistent, Zdravotnický záchranář a dále studentům navazujících magisterských studijních programů, kterými se získává specializovaná způsobilost v oborech: Intenzivní péče a Perioperační péče.

Stipendia lze vyplácet i cizincům, kteří studují v ČR, ale pouze za předpokladu, že mají trvalý pobyt na území ČR.

Bližší informace a podmínky výplaty stipendia najdete pod shora uvedenými odkazy u jednotlivých zdravotnických povolání.

V případě zájmu o výplatu stipendia nebo v případě potřeby doplnění či upřesnění souvisejících informací, prosíme, vyplňte kontaktní formulář a my se Vám brzo ozveme.

Těšíme se na Vás!

 

KONTAKT:

V případě zájmu o výplatu stipendia nebo v případě potřeby doplnění či upřesnění souvisejících informací, prosíme, vyplňte kontaktní formulář (zde: https://forms.office.com/r/nDZwL8h8tM) a my se Vám brzo ozveme.

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY