Typ: Centrum následné péče FN Motol
Pracoviště: konziliární paliativní tým
Požadavky:

- Specializovaná způsobilost v jednom z kmenových oborů: interním, chirurgickém, PL. Atestace z paliativní medicíny není podmínkou.

- Komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, zájem o obor.

- Zkušenosti s paliativní péčí výhodou.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Konziliární činnost pro kliniky a oddělení dospělé části FN Motol u paliativních pacientů.

Kontakt:

MUDr. Sergej Gricajev, vedoucí lékař

Prosíme o zaslání CV na e-mail: sergej.gricajev@fnmotol.cz

tel.: 727 972 022

Nabízíme: zajímavou práci v multioborovém konzilárním týmu paliativní péče, možnost získání znalostí a dovedností v PP event. výhledově atestace z paliativní medicíny, možnost seberealizace v relativně mladém oboru. Zajímavé finanční ohodnocení, zázemí a benefity velké fakultní nemocnice.