Typ: volné místo - ambulance
Pracoviště: Klinika nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

- specializovaná způsobilost v oboru nukleární medicína, případně základní interní nebo radiologický kmen s předpokladem zařazení do oboru nukl. medicína

- akceptujeme i lékaře v přípravě a absolventy

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Práce lékaře na ambulanci nukleární medicíny, práce na hybridním přístroji SPECT/CT.

Plný úvazek.

Kontakt:

MUDr. Kateřina Táborská, primářka kliniky

Klinika nukleární medicíny a endokrinologie 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5

e-mail: katerina.taborska@fnmotol.cz, tel.:  22443 4660.

Nabízíme možnost dalšího profesního a vědeckého růstu (doktorandské studium Ph.D.), příjemné pracovní prostředí, 6 týdnů dovolené, velmi dobré finanční ohodnocení, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.