Typ: Volné místo
Pracoviště: Oddělení klinické hematologie
Požadavky:

Požadujeme ukončené VŠ studium lékařské fakulty, absolvování interního kmene nebo alespoň absolvování povinné praxe na interně  požadované pro interní kmen.

Atestace z hematologie a transfuzní služby je velkou výhodou.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Převážně klinická práce na hematologické ambulanci a stacionáři pro dospělé (centrum s rozšířenou hematologickou péčí).

Plný úvazek.

Kontakt:

MUDr. Jitka Segetová, primářka oddělení

e-mail: jitka.segethova@fnmotol.cz

Nabízíme možnost dalšího profesního růstu, možnost práce na ambulanci i v laboratoři (koagulace, spec.morfologie). Nabízíme zajímavou klinickou práci s možností dalšího vzdělávání, moderní pracovní prostředí, příjemný kolektiv a odpovídající platové ohodnocení, možnost ubytování pro mimopražské a další zaměstnanecké benefity.