Typ: volné místo
Pracoviště: Fakultní nemocnice v Motole
Požadavky:

- VŠ vzdělání lékařského směru.

- Znalost aktuální metodiky DRG, MKN 10, Sazebníku výkonů, základní zdravotnické legislativy.

- Praxe v oblasti účtování zdravotní péče zdravotním pojišťovnám, schopnost komunikace se zdravotními pojišťovnami.

- Orientace ve způsobech vykazování a úhradě zdravotní péče.

 - Znalosti v oblasti ekonomiky zdravotnictví.

- Nadprůměrná dovednost práce na PC.

- Zkušenost s vedením pracovního týmu, samostatnost.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Zodpovědnost za rozvoj systému DRG v podmínkách velké nemocnice.

Sledování a znalost aktuální metodiky účtování DRG.

Vedení a průběžné školení pracovníků kódujících hospitalizační případy.

Realizace nezávislého auditu zdravotnické dokumentace.

Hodnocení nákladovosti hospitalizačních případů a dosažených ekonomických výsledků za poskytovanou zdravotní péči.

Kontakt:

Mgr. Martina Grusová, personální náměstkyně

Své odpovědi s CV můžete poslat přes formulář zde.

Nabízíme zajímavé pracovní uplatnění v největším zdravotnickém zařízení v ČR, možnost profesního růstu, dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace. Dále nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů včetně ubytování.