Administrativní pracovník/pracovnice - Odbor projekt a proces. řízení

Typ: volné místo
Pracoviště: Odbor projektového a procesního řízení
Požadavky:

Ukončené SŠ vzdělání s maturitou.

Pokročilá znalost práce v MS Office (Word, Excel, PPT).

Dobrá komunikace, dobrý písemný projev.

Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, loajalita, proaktivní přístup k zadaným úkolům. Dobré organizační schopnosti.

Praxe v administrativě ve zdravotnictví výhodou.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Výkon běžných administrativních činností dle pokynů vedení odboru, personální záležitosti, objednávky, evidence, organizační záležitosti.

Životopis a motivační dopis můžete poslat vedoucí odboru Ing. Haně Podubecké, MBA přes formulář zde.

tel.: 22443 7060

Poznámky:

Nabízíme:

Pracovní zázemí největší české nemocnice.

Pracovní zařazení dle Nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Práci na plný úvazek 1,0 (40 hodin/týdně).

Benefity - např. 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření, multisport karta a jiné.