Fakturace a správa majetku

Pracoviště: Fakturace a správa majetku
Požadavky:

středoškolské vzdělání s maturitou

velmi dobrá znalos práce na PC (MS OFFICE) podmínkou

schopnost komunikace a organizace práce

spolehlivost, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, logické myšlení

Datum nástupu: od 1.1.2022 nebo dohodou
Náplň práce:

kancelářská administrativní činnost jako je zpracovávání faktur atd., práce s daty - tabulky EXCEL, po dohodě možno i zkrácený úvazek

Bc. Filip Kvasnička, vedoucí oddělení Fakturace a správy majetku, email: filip.kvasnicka@fnmotol.cz,

tel: 731 440 852

Nabízíme: stabilní zázemí největší nemocnice v ČR, odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené a další benefity (příspěvek na zaměstnanecké stravování, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, příspěvek na dětské tábory, atd.). Možnost využití firemní mateřské školky. Možnost účasti na školeních a dalšího odborného rozvoje. [/p]