Typ: Dětská neurologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Neurogenetická laboratoř
Požadavky:

Vzdělání v oboru zdravotní laborant.

Nepožadujeme předchozí praxi - všechno Tě naučíme.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Naučíš se nové i klasické metody molekulární biologie a bioinformatiky.

Nabízíme práci na celý nebo poloviční úvazek.

Kontakt:

Přijď se k nám nezávazně podívat.

Na viděnou se těší:

MUDr. Petra Laššuthová, Ph.D.

e-mail: petra.lassuthova@fnmotol.cz

RNDr. Anna Uhrová Mészárosová, Ph.D.

e-mail: anna.meszarosova@lfmotol.cuni.cz

TEL.: 224 436 788

Jsme akreditovaná laboratoř na pomezí rutinní a vědecké laboratoře. Jsme malý, přátelský kolektiv se zázemím největší české nemocnice a nejstarší české univerzity.

Podpoříme Tě ve specializačním vzdělávání, pokud budeš mít zájem.