Typ: Interní klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Nutriční poradna
Požadavky:

Ukončené vzdělání v oboru praktická nebo všeobecná sestra.

Zkušenosti a zájem o problematiku enterální a parenterální nutrice.

Zodpovědný a aktivní přístup.

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Péče o ambulantní pacienty s potřebou nutriční intervence – parenterální a enterální. Edukace pacientů v podávání výživy v domácím prostředí, péče o vstupy – sondy , PEG, ale i dlouhodobé žilní katétry.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Mgr. Kateřině Lisové zde.

tel.: 22443 4005

Podporujeme další vzdělávání - účast na seminářích, kurzech, konferencích, doplnění specializačního vzdělání či studium na VŠ. Nabízíme platové zvýhodnění pro absolventy.