Typ: Neurologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Centrum vysoce specializované péče o pacienty s RS
Požadavky:

Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra  - základní znalost AJ, PC, plný úvazek, lze jednat i o částečném, jednosměnný provoz.

Požadujeme empatii, zodpovědný a aktivní přístup v práci s pacienty s diagnózou roztroušená skleróza.

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Zajištění dostupné, kvalitní a efektivní zdravotní péče formou stacionáře, aplikace infuzní terapie, edukace nových pacientů v aplikaci léků, ambulantní činnost sestry - odběry, konzultace, vedení nezbytné administrativy. Po zapracování je možnost zvýšení odborné způsobilosti formou Certifikovaného kurzu " Specifická péče o pacienty s RS ".

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Haně Chvátalové zde.

tel.: 22443 6805

Široká škála zaměstnaneckých benefitů, ubytování pro mimopražské, podpora dalšího vzdělávání, jistota trvalé práce.