Typ: Pneumologická klinika 2. LF a UK a FNM
Pracoviště: ambulance - bronchoskopický sál
Požadavky:

Ukončené vzdělání v oboru všeobecná/praktická sestra.

Směny ranní, bez víkendů, dle domluvy, možno i jen některé dny.

Pokud jste nekonfliktní, máte zájem pracovat v týmu žen a mužů různého věku, které baví jejich práce, a jsou rádi, když je při náročné směně i trochu legrace, nasedněte na linku metra A, přijďte se podívat, a pokud se Vám bude u nás líbit, rádi Vás vezmeme mezi sebe.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Kompletní péče o pacienta již od příjmu, zajištění transportu odebíraných vzorků tkání, asistence při výkonech v lokální i celkové anestezii, odběrech vzorků, při punkcích výpotků a biopsiích ložisek, zavádění stentů, následná péče o pacienta po výkonu, sledování po anestezii, péče o instrumentárium.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Mgr. Janě Zelenkové zde.

tel.: 724 085 584, 22443 6605

Nabízíme vstřícný kolektiv, umožňujeme dostatečně dlouhé a klidné zaškolení  cca 3 měsíce, další odborný růst, 6 týdnů dovolené, ubytování 500 Kč/měsíc po dobu 1 roku, zaměstnanecké benefity, "fitko" na klinice, odměny.