Typ: Dětské kardiocentrum
Pracoviště: Staniční sestra na JIP
Požadavky:

- specializace v oboru intenzivní péče

- zkušenosti s vedením týmu vítány

Datum nástupu: červenec 2019 nebo dohodou
Náplň práce:

Vedení 34-členného sesterského týmu na moderně vybavené 12-lůžkové JIP poskytující péči před a po chirurgických a intervenčních zákrocích včetně transplantace srdce a krátkodobé a dlouhodobé mechanické srdeční podpory dětem od novorozeneckého věku.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Mgr. Janě Matušíkové zde.

tel.: 22443 2905

Nabízíme možnost uplatnění na jediném pracovišti v ČR, které ze zabývá komplexní péčí o děti s vrozenými srdečními vadami.

Nabízíme také možnost ubytování mimopražským zaměstnancům + široké spektrum benefitů.