Typ: Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Anesteziologicko - resuscitační oddělení pro děti
Požadavky:

Ukončené studium v oboru všeobecná sestra/zdravotnický záchranář. (PSS výhodou). Nebo praktická sestra, pokud již zahájila, nebo v nejbližším možném termínu zahájí studium na všeobecnou sestru (možnost uzavření kvalifikační dohody).

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Vysoce specializovaná ošetřovatelská péče o děti všech věkových kategorií. Nepřetržitý provoz, možnost zkráceného úvazku.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Ing. Lence Malíkové zde.

tel.: 22443 5443, mob.: 702 269 219

Nabízíme uplatnění  v moderně vybaveném, příjemném a vstřícném prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu.Ubytování pro mimopražské, stabilní platové podmínky a další zaměstnanecké benefity.