Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Informace pro pacienty

Vážení rodiče,

dovolujeme si upozornit, že v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací nemusí Klinika dětské neurologie dodržet všechny plánované termíny rehospitalizací avizované v propouštěcích zprávách. K plánovaným vyšetřením budete pozváni s cca měsíčním odstupem. Děkujeme za pochopení.

Prof. MUDr. Pavel Kršek, Ph.D., prim. MUDr. Věra Sebroňová


Opatření při příjmu a pro umožnění návštěv (k 9.7.2021)


 

Ambulance

Kontakt na ambulanci: 224 433 834

Ke dni 25.3.2019 byla veřejnosti zpřístupněna zrekonstruovaná Dětská poliklinika. Ambulance Kliniky dětské neurologie se tedy nově nachází ve 3. patře, uzel E (budova polikliniky).

K objednávání nových pacientů do většiny našich ambulancí je nutné doporučení pediatra či dětského neurologa z místa bydliště. Objednáváme výhradně na telefonním čísle 224 433 834 v pracovní dny nejlépe v době od 9:30 do 10:30 a od 14:00 do 15:00 hod.Pokud se na tento telefon nemůžete momentálně dovolat, sestry se právě věnují dalším pacientům. Děkujeme za pochopení!

K objednávání pacientů u nás již léčených využívejte naší emailovou adresu detneuamb@fnmotol.cz, kde je však vždy nutné uvést jméno pacienta, jeho rok narození a daný požadavek (např. termín objednání kontroly, přeobjednání, zaslání receptu…atd.). Sestra Vám vždy na Váš email odpoví.

Akutní ambulance funguje každý pracovní den v době od 8.00 do 15.30 hod. Vyšetření posledního pacienta je zahájeno v 15.00 hod. Pacienti, kteří přijdou mimo tuto dobu, jsou ošetřeni na Lékařské službě první pomoci nacházející se ve sníženém přízemí. Provoz LSPP je nepřetržitý.

Hospitalizace

S případnými dotazy k plánovaným hospitalizacím se obracejte na sekretariát kliniky na tel. č. 224 433 301, pokud se jedná o hospitalizace s video EEG, kontaktujte laborantky na tel. č. 224 433 360.

Kontakt na sesternu 3.B: 224 433 335

Kontakt na sesternu 3.C: 224 433 334

k dispozici máme 2 plně zrekonstruovaná lůžková oddělení. Jejich vybavení můžete nalézt ZDE.

Pacienty k plánované hospitalizaci přijímáme na základě zaslaného písemného doporučení od pediatra nebo dětského neurologa v místě bydliště. Délka hospitalizace se zcela odvíjí od potřeb konkrétního případu (je uzpůsobena diagnosticko-léčebnému programu dítěte). Podrobnější informace o pobytu na klinice rodiče obdrží při příjmovém pohovoru s lékařem.

Hospitalizace doprovodu dítěte na oddělení je možná do 6-ti let věku dítěte, event. u držitele ZTP průkazu, pokud to dovolí aktuální provozní možnosti kliniky. Ostatní rodiče mohou na přespání využít ubytovnu v areálu nemocnice (není potřeba rezervace).

Nadstandardní pokoje ani garsoniéry k dispozici nemáme, dítě s případným doprovodem je přijato na 2-3 lůžkový pokoj, většinou s vlastním sociálním zařízením.

Podrobnější informace (např. co si vzít s sebou k hospitalizaci) naleznete ZDE či na písemné pozvánce zasílané spolu s termínem přijetí na adresu rodičů. V případě potřeby se v areálu nemocnice nachází lékárna, zdravotnické pomůcky, obchod s potravinami, teplé občerstvení, případně občerstvovací automaty.

Elektrofyziologická laboratoř

V případě, že jste objednání na vyšetření v elektrofyziologické laboratoři a nemohli byste se v daném termínu dostavit, přeobjednání je možné na čísle 224 433 360


Průvodce areálem FN Motol nalezne ZDE

Informace pro děti ze Slovenska a další cizince naleznete ZDE

Informace pro rodiče dětí pozvaných v rámci epileptochirurgického programu najdete ZDE

Informace pro rodiče dětí pozvaných k vyšetření ve spánkové laboratoři naleznete ZDE

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY