Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Informace pro pacienty

Provoz kliniky probíhá bez téměř omezení.

Opatření při příjmu a pro umožnění návštěv (k 9.7.2021)


 

Ambulance

Kontakt na ambulanci: 224 433 834

Ke dni 25.3.2019 byla veřejnosti zpřístupněna zrekonstruovaná Dětská poliklinika. Ambulance Kliniky dětské neurologie se tedy nově nachází ve 3. patře, uzel E (budova polikliniky).

K objednávání nových pacientů do většiny našich ambulancí je nutné doporučení pediatra či dětského neurologa z místa bydliště. Objednáváme výhradně na telefonním čísle 224 433 834 v pracovní dny nejlépe v době od 9:30 do 10:30 a od 14:00 do 15:00 hod.Pokud se na tento telefon nemůžete momentálně dovolat, sestry se právě věnují dalším pacientům. Děkujeme za pochopení!

K objednávání pacientů u nás již léčených využívejte naší emailovou adresu detneuamb@fnmotol.cz, kde je však vždy nutné uvést jméno pacienta, jeho rok narození a daný požadavek (např. termín objednání kontroly, přeobjednání, zaslání receptu…atd.). Sestra Vám vždy na Váš email odpoví.

Akutní ambulance funguje každý pracovní den v době od 8.00 do 15.30 hod. Vyšetření posledního pacienta je zahájeno v 15.00 hod. Pacienti, kteří přijdou mimo tuto dobu, jsou ošetřeni na Lékařské službě první pomoci nacházející se ve sníženém přízemí. Provoz LSPP je nepřetržitý.

Hospitalizace

S případnými dotazy k plánovaným hospitalizacím se obracejte na sekretariát kliniky na tel. č. 224 433 301, pokud se jedná o hospitalizace s video EEG, kontaktujte laborantky na tel. č. 224 433 360.

Kontakt na sesternu 3.B: 224 433 335

Kontakt na sesternu 3.C: 224 433 334

k dispozici máme 2 plně zrekonstruovaná lůžková oddělení. Jejich vybavení můžete nalézt ZDE.

Pacienty k plánované hospitalizaci přijímáme na základě zaslaného písemného doporučení od pediatra nebo dětského neurologa v místě bydliště. Délka hospitalizace se zcela odvíjí od potřeb konkrétního případu (je uzpůsobena diagnosticko-léčebnému programu dítěte). Podrobnější informace o pobytu na klinice rodiče obdrží při příjmovém pohovoru s lékařem.

Hospitalizace doprovodu dítěte na oddělení je možná do 6-ti let věku dítěte, event. u držitele ZTP průkazu, pokud to dovolí aktuální provozní možnosti kliniky. Ostatní rodiče mohou na přespání využít ubytovnu v areálu nemocnice (není potřeba rezervace).

Nadstandardní pokoje ani garsoniéry k dispozici nemáme, dítě s případným doprovodem je přijato na 2-3 lůžkový pokoj, většinou s vlastním sociálním zařízením.

Podrobnější informace (např. co si vzít s sebou k hospitalizaci) naleznete ZDE či na písemné pozvánce zasílané spolu s termínem přijetí na adresu rodičů. V případě potřeby se v areálu nemocnice nachází lékárna, zdravotnické pomůcky, obchod s potravinami, teplé občerstvení, případně občerstvovací automaty.

Elektrofyziologická laboratoř

V případě, že jste objednání na vyšetření v elektrofyziologické laboratoři a nemohli byste se v daném termínu dostavit, přeobjednání je možné na čísle 224 433 360


Průvodce areálem FN Motol nalezne ZDE

Informace pro děti ze Slovenska a další cizince naleznete ZDE

Informace pro rodiče dětí pozvaných v rámci epileptochirurgického programu najdete ZDE

Informace pro rodiče dětí pozvaných k vyšetření ve spánkové laboratoři naleznete ZDE

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY