Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Školící akce

Klinika pořádá jako subkatedra pro dětskou ORL IPVZ minimálně dvakrát ročně doškolovací kurzy pro ORL lékaře se zájmem o dětskou problematiku i pro pediatry. Kurzy jsou vypisovány na stránkách IPVZ,  kde je možné se také přihlásit. Výběr témat ovlivňují sami posluchači svými připomínkami, které mohou zaslat na adresu sekretariátu, nebo probrat přímo při seminářích, kde je věnován široký prostor vzájemným diskuzím a rozborům zajímavých a neovbyklých případů.

Na dětské ORL klinice se pořádá každou třetí středu odpoledne doškolovací seminář, který je věnovaný především lékařům kliniky, ale také ORL ambulantním lékařům se zájmem o problematiku dětského ORL.

Klinika ve spolupráci s IPVZ pořádá doškolovací kurzy pro lékaře ORL a pediatry jak volitelné, tak v rámci předatestační přípravy a má akreditaci I. stupně pro tyto účely. Na jednotlivé kurzy je nutné se přihlásit na stránkách IPVZ.

V rámci nového uspořádání atestací z ORL je pracoviště zapojeno do systému atestačních zkoušek, v roce 2013 bylo pořadatelem atestací z ORL oboru, v rámci IPVZ pořádá atestace z dětské otorinolaryngologie.

Klinika má v přípravě v rámci postgraduálního studia 3 Ph.D. studenty, 3 další postgraduální studenti titul obhájili.

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY