Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Nedonošenecký piknik

Od roku 2008 pravidelně pořádáme sraz našich malých bývalých pacientů, jejich rodičů, sourozenců a přátel, našich lékařů a sestřiček. Vzhledem k vynikajícím ohlasům se tato přátelská setkání stala dobrou tradicí, na piknik dnes chodí už přes 200 lidí. Sraz se koná na začátku června (většinou 2. víkend) v parku na pražské Ladronce. Na programu máme skákací hrad, soutěže pro děti, již velice osvědčené a oblíbené balónky a hlavně společné setkání. Je to dobrá příležitost k vzájemnému popovídání nejen o zdravotních, ale i o běžných problémech, které nás všechny spojují. Pro sestřičky a lékaře je to také výborná zpětná vazba a důkaz smysluplnosti jejich práce. Tato akce se koná pod záštitou Nadačního fondu "N".

Na náš společný e-mail: info@nadacnifondn mohou rodiče posílat fotky svých ratolestí, ale také své postřehy a připomínky.

 

Pokud byste rádi zůstali v obraze, sledujte Nadační fond N na našich sociálních sítích a nic vám neunikne.

Jsme aktivní jak na facebooku, tak na instagramu. Sdílíme zajímavosti ze světa nedonošených miminek, příběhy našich malých bojovníků a také všechny akce, které podporujeme nebo podporují nás.

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY