Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Nedonošenecký piknik

Od roku 2008 pravidelně pořádáme sraz našich malých bývalých pacientů, jejich rodičů, sourozenců a přátel, našich lékařů a sestřiček. Vzhledem k vynikajícím ohlasům se tato přátelská setkání stala dobrou tradicí, na piknik dnes chodí už přes 200 lidí. Sraz se koná na začátku června (většinou 2. víkend) v parku na pražské Ladronce, poznáte nás podle bílého stanu s nápisem "Motolská škvrňata". Na programu máme skákací hrad,  soutěže pro děti, již velice osvědčené a oblíbené balónky a hlavně společné setkání. Je to dobrá příležitost k vzájemnému popovídání nejen o zdravotních, ale i o běžných problémech, které nás všechny spojují.  Pro sestřičky a lékaře je to také výborná zpětná vazba a důkaz smysluplnosti jejich práce. Tato akce se koná pod záštitou Nadačního fondu "N".

Na náš společný e-mail: nmotol@seznam.cz  mohou rodiče posílat fotky svých ratolestí, ale také své postřehy a připomínky.

 

9.6.2019 se uskutečnil již 12. ročník Nedonošeného pikniku

V neděli 9. června 2019 se uskutečnilo tradiční setkání Motolských škvrňat. Už 12. ročník Nedonošeného pikniku proběhl tradičně na Ladronce. Na další ročník se těší personál našeho oddělení a  všechny srdečně zve Nadační fond "N".  
Jestliže chcete dostávat pozvánky na akce mailem, prosím, zanechte nám na sebe kontakt na webových stránkách našeho Nadačního fondu "N" (viz. odkaz níže).

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY