Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Seznam lékařů a kontakty

Přednosta / Head:

prof. MUDr. Jan Lebl, CSc.
tel.: 224 432 000, 224 432 001
fax: 224 432 020
email: jan.lebl@lfmotol.cuni.cz

Primář / Chief Physician:

MUDr. Jana Tejnická, MBA
tel.: 224 432 003, 224 432 002
e-mail: jana.tejnicka@lfmotol.cuni.cz

Seznam lékařů

jméno:

e-mail:

výuka:

MUDr. Kateřina Adamovičová

katerina.adamovicova@fnmotol.cz

MUDr. Shenali Amaratunga

shenali.amaratunga@fnmotol.cz

MUDr. Jana Bartošová

jana.bartosova@lfmotol.cuni.cz

doc. MUDr. Květa Bláhová, CSc.

kveta.blahova@lfmotol.cuni.cz

doc. MUDr. Jiří Bronský, Ph.D.

jiri.bronsky@fnmotol.cz

prof. MUDr. Ondřej Cinek, Ph.D.

ondrej.cinek@lfmotol.cuni.cz

MUDr. Ivana Čopová

ivana.copova@fnmotol.cz

MUDr. Jan David, Ph.D.

jan.david@fnmotol.cz

MUDr. Tereza Doušová

tereza.dousova@fnmotol.cz

MUDr. Mariana Durilová, Ph.D. marianna.durilova@fnmotol.cz

doc. MUDr. Jiří Dušek, CSc.

j.dusek@lfmotol.cuni.cz

doc. MUDr. Filip Fencl, Ph.D.

filip.fencl@fnmotol.cz

MUDr. Eva Flachsová

eva.flachsova@fnmotol.cz

MUDr. Eva Fürstová

eva.furstova@fnmotol.cz

doc. MUDr. Ondřej Hradský, Ph.D.

ondrej.hradsky@fnmotol.cz

prof. MUDr. Jan Janda, CSc.

jan.janda@fnmotol.cz

MUDr. Martina.Kašparová

martina.kasparova@fnmotol.cz

MUDr. Denis Kazeka

denis.kazeka@fnmotol.cz

Mgr. Aneta Kodytková

aneta.kodytkova@fnmotol.cz

JOP

MUDr. Stanislava Koloušková, CSc.

stanislava.kolouskova@fnmotol.cz

MUDr. Patrik Konopásek

patrik.konopasek@fnmotol.cz

MUDr. Václav Koucký, Ph.D.

vaclav.koucky@fnmotol.cz

MUDr. Radana Kotalová, CSc.

radana.kotalova@lfmotol.cuni.cz

RNDr. Hana Krásničanová, CSc.

hana.krasnicanova@lfmotol.cuni.cz

MUDr. Vlasta Krejčová

vlasta.krejcova@fnmotol.cz

MUDr. Jana Křenek Malíková, Ph.D. jana.malikova@fnmotol.cz

MUDr. Michal Kubát

michal.kubat@fnmotol.cz

MUDr. Šárka Kusáková sarka.kusakova@fnmotol.cz

MUDr. Tereza Lerchová

tereza.lerchova@fnmotol.cz

MUDr. Petra Lesná

petra.lesna@fnmotol.cz

MUDr. Alexandra Liptáková

alexandra.liptakova@fnmotol.cz

Mgr. Klára Maratová

klara.maratova@fnmotol.cz

JOP

MUDr. Vendula Martinů

vendula.martinu@fnmotol.cz

MUDr. David Megvinet Chucesov

david.chucesov@fnmotol.cz

MUDr. Eva Midlochová eva.midlochova@fnmotol.cz

MUDr. Katarína Mitrová, Ph.D.

katarina.mitrova@fnmotol.cz

MUDr. Vít Neuman

vit.neuman@fnmotol.cz

prof. MUDr. Jiří Nevoral, CSc.

jiri.nevoral@lfmotol.cuni.cz

MUDr. Barbora Obermannová, Ph.D.

barbora.obermannova@fnmotol.cz

MUDr. Lenka Petruželová, Ph.D.

lenka.petruzelkova@fnmotol.cz

MUDr. Nikola Pipková

nikola.pipkova@fnmotol.cz

MUDr. Lukáš Plachý

lukas.plachy@fnmotol.cz

prof. Petr Pohunek, CSc.

petr.pohunek@lfmotol.cuni.cz

Doc. MUDr. Štěpánka Průhová, Ph.D.

stepanka.pruhova@lfmotol.cuni.cz

prof. Tomáš Seeman, CSc.

tomas.seeman@lfmotol.cuni.cz

MUDr. Veronika Skalická

veronika.skalicka@fnmotol.cz

doc. MUDr. Ondřej Souček, Ph.D.

ondrej.soucek@fnmotol.cz

MUDr. Veronika Stará

veronika.stara@fnmotol.cz

MUDr. Petr Strnad

petr.strnad@fnmotol.cz

MUDr.Vojtěch Šedivý

vojtech.sedivy@fnmotol.cz

MUDr. Naděžda Šimánková

nadezda.simankova@fnmotol.cz

doc. MUDr. Marta Šnajderová

marta.snajderova@lfmotol.cuni.cz

MUDr. Karolina Špičáková

karolina.spicakova@fnmotol.cz

MUDr. Šárka Štolbová

sarka.stolbova@fnmotol.cz

prof. MUDr. Zdeněk Šumník, Ph.D.

zdenek.sumnik@lfmotol.cuni.cz

MUDr. Eva Švábová

eva.svabova@fnmotol.cz

MUDr. Ledjona Toni

ledjona.toni@fnmotol.cz

MUDr. Žofia Varényiová

zofia.varenyiova@fnmotol.cz

MUDr. Karel Vondrák

karel.vondrak@lfmotol.cuni.cz

RNDr. Daniela Zemková

dana.zemkova@lfmotol.cuni.cz

doc. MUDr. Jakub Zieg, Ph.D.

jakub.zieg@fnmotol.cz

MUDr. Jan Zikán

jan.zikan@fnmotol.cz

 

Skupinové foto pracovníků kliniky

MUDr. Eliška Altová

email:eliska.arltova@fnmotol.cz

 

MUDr. Eva Fürstová

email:eva.furstova@fnmotol.cz

 

MUDr.Tereza Lerchová

email:tereza.lerchova@fnmotol.cz

 

MUDr.Vendula Martinů

email:vendula.martinu@fnmotol.cz

 

MUDr.Vít Neuman

email:vit.neuman@fnmotol.cz

 

MUDr.Lukáš Plachý

Email:lukáš.plachy@fnmotol.cz

 

MUDr.Ledjona Toni

email.ledjona.toni@fnmotol.cz

 

MUDr.Barbora Vlková

email:barbora.vlkova@fnmotol.cz

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY