Dialyzační středisko a nefrologická ambulance FMC

Dialyzační středisko s nefrologickou ambulancí FMC-DS Praha 5 - Motol bylo svým stávajícím provozovatelem, společností Fresenius Medical Care-DS, s.r.o., uvedeno do provozu v květnu 2005 a stalo se tak součástí mezinárodní sítě dialyzačních středisek Fresenius Medical Care. Středisko má pět hemodialyzačních sálů, ambulanci pro peritoneální dialýzu a nefrologickou ambulanci. V nové části střediska se nachází další rozsáhlý dialyzační sál s kapacitou 17 lůžek. Provoz pracoviště je zajišťován týmem odborných lékařů a specializovaných zdravotních sester. K dispozici jsou klinická psycholožka a nutriční terapeutka společnosti. Dialyzační středisko je vybaveno nejmodernějšími dialyzačními monitory řady 5008. Poskytovaná zdravotní péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění na základě Smluv o poskytování a úhradě zdravotní péče, které má společnost Fresenius Medical Care - DS, s.r.o. uzavřeny se všemi zdravotními pojišťovnami.

Nefrologická ambulance (tel. +420 237 836 626):

úterý 8.00 - 12.30 hod.
čtvrtek 8.00 - 16.00 hod.

Další služby zdarma:

• občerstvení a nápoje během dialyzačního výkonu
  • wi-fi připojení k internetu

Dopravní dostupnost:

• dopravní zdravotní služba, individuálně osobním vozem - parkoviště u střediska
  • bezbariérový přístup

Jste v dobrých rukou

MUDr. Monika Tóthová
Primář
Martina Tomčová
Vrchní sestra

Nabízené možnosti léčby

• APD
  • CAPD
  • HD
  • HF
  • ONLINE HDF

+420 237 836 620, +420 237 836 630
motol@fresenius.cz

Ordinační hodiny

pondělí, středa, pátek: od 6:00 do 0:00
úterý, čtvrtek, sobota: od 6:00 do 19:00

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.