Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Gynekologická část klinky

 

Příjmová kancelář

Kancelář je umístěna v 5. patře, uzel C
Tel.: 224 434 280

Referentka:  Jana Mackeová

Příjmová kancelář zajištuje příjmy na jednotlivá lůžková oddělení gynekologické části kliniky a vystavuje a eviduje pracovní neschopnosti. Při příjmu pacientky předkládají občanský průkaz a kartu zdravotní pojišťovny.

Dokumentaristky:

Jitka Konárková                                                                                                                                                                                                      Renata Kundrátová
Eva Novotná

 Pooperační oddělení

Oddělení se nachází v 5. patře, uzel C
Tel.: 224 434 234

Vedoucí lékař:  

 prim. MUDr. Marek Pluta,  Ph.D.

Staniční sestra:  

Bc. Pavlína Waberová


Kapacita oddělení: 29 lůžek

Na tomto oddělení jsou hospitalizovány zejména pacientky k operacím, k léčbě různách problémů v počínajícím těhotenstí a k léčbě gynekologických zánětlivých onemocnění. Všechny pokoje pro pacientky jsou standardně vybaveny sociálním zařízením se sprchovými kouty a na pokojích se nachází i televizory. Při objednání na operaci je možné rezervovat nadstandardní jednolůžkový pokoj. Cena tohoto pokoje činí 1100,- Kč/1 den. Nadstandardní pokoj je vybaven lednicí, televizorem a rychlovarnou konvicí, za poplatek je možné připojit telefonní linku. Na tomto oddělení pracuje tým zkušených porodních asistentek a zdravotních sester, který umí empaticky pomoct pacientkám ve hladkém zvládání pooperačního průběhu. 

 


 

Jednotka intenzívní péče

Oddělení se nachází v 5. patře, mezi uzly B a C
Tel.: 224 434 236

Vedoucí lékař:

prim. MUDr. Marek Pluta, Ph.D.

Staniční sestra:

Bc. Alena Holubová

Komplexní péče o pacientky po operacích je zabezpečena na 12 plně vybavených lůžkách jednotky intenzivní pooperační péče. Z JIPky se pacientky stěhují na pooperační oddělení (pokud jsou po operacích) nebo na oddělení šestinedělí (pokud jsou po císařských řezech) obvykle následující den po operaci.  

 


 

Konzervativní oddělení

Oddělení se nachází v 5. patře, uzel C.
Tel.: 224 434 233

Vedoucí lékař:

 MUDr. Georgij Minajev

Staniční sestra:

Bc. Alena Holubová

Kapacita oddělení: 24 lůžek

Na tomto oddělení se léčí pacientky, které podstupují některý se zákroků tzv. jednodenní chirurgie. Pacientky přichází ráno nalačno cestou příjmové kanceláře po 7.00 hodině a odchází domů po zákroku do 15.00 hod týž den. Všechny lůžkové pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením se sprchovými kouty a k dispozici jsou i televizory.

 


 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY