Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Lůžkové oddělení

Lůžková část Onkologické kliniky 2.LF UK a FN Motol se skládá ze 2 stanic s celkovým počtem 57 lůžek.

1. lůžková stanice disponuje celkem 27 lůžky - 9 třílůžkovými pokoji

2. lůžková stanice disponuje 30 lůžky - 9 třílůžkovými pokoji, 1 nadstandardním jednolůžkovým pokojem a 1 nadstandardním dvoulůžkovým pokojem

Pokoje jsou vybaveny centrálním rozvodem kyslíku, většina je vybavena televizorem, příslušenství - WC, sprchový kout a koupelnová umyvadla jsou společná většinou pro 2 sousedící pokoje. Na každé stanici je televizní místnost, na chodbě je na každé stanici společná chladnička. Pobyt v nadstandardním pokoji, který je vybaven koupelnou a příslušenstvím, chladničkou, plazmatickou TV a telefonem, je zpoplatněn.

Na obou stanicích pracuje proškolený zdravotnický personál; na každé stanici pracují 3 lékaři. Dále na každou stanici pravidelně dochází fyzioterapeut, sociální pracovnice, dietní sestra, psycholog i duchovní. Ředění a příprava cytostatik je zajištěno centrálně v nemocniční ústavní lékárně. Během pobytu na lůžkovém oddělení je možno kromě standardních diet zajistit nadstandardní stravování, pochopitelně s ohledem na případná omezení diety; dále je možno nadstandardně zajistit návštěvu pedikérky, manikérky, kadeřníka, duchovního i prodejce denního tisku.

Kontakty

1. lůžková stanice

Staniční sestra
tel.: 224 434 706

Sesterna
tel.: 224 434 731

2. lůžková stanice

Staniční sestra
tel.: 224 434 707

Sestrena
tel.: 224 434 730

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY