Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Nadstandardní péče

Nadstandardní ubytování

Urologická klinika nabízí svým pacientům možnost využití nadstandardních pokojů, které během hospitalizace poskytnou větší pohodlí, klid a soukromí. 

Nadstandardní pokoje jsou oproti běžným lůžkovým pokojům vybaveny polohovatelným lůžkem, vlastní koupelnou s WC, televizorem, rádiem s CD přehrávačem, ledničkou, varnou konvicí a WiFi připojením, které je zahrnuto v ceně nadstandardního ubytování.

Ceny

  • Jednolůžkový pokoj 1 200 Kč/den
  • Dvoulůžkový pokoj 1 200 Kč/den (při využití dvěma pacienty 600 Kč/os./den)

Při nástupu k hospitalizaci je nutné uhradit zálohu za využití nadstandardního pokoje ve výši 50% ceny odpovídající předpokládané délce doby pobytu. Zbylá částka se doúčtuje při propuštění.

Nadstandardní ubytování se hradí na recepci Oddělení péče o samoplátce, která se nachází v přízemí nemocnice, vedle květinářství.

Informace o možnostech využití nadstandardního pokoje poskytne staniční sestra lůžkového oddělení Urologické kliniky 2. LF UK a FN Motol:

Bc. Petra Janásová

tel.: 224 434 833

petra.janasova@fnmotol.cz 

 

      

 

 

 

 

                                                                  

Nadstandardní stravování

Na nadstandardním i běžném pokoji je možné využít nabídky nadstandardní stravy. Pacienti, kteří nemají žádné dietetické omezení, si mohou objednat jednotlivě snídani, oběd či večeři nebo za zvýhodněnou cenu celodenní menu. Nadstandardní stravu je možné objednat u ošetřujícího personálu Urologické kliniky.

Ceny

  • Snídaně 64 Kč
  • Oběd 82 Kč
  • Večeře 82 Kč
  • Celodenní menu 200 Kč

Nadstandardní stravování se hradí na recepci Oddělení péče o samoplátce, která se nachází v přízemí nemocnice, vedle květinářství.

 

WiFi připojení

Pobyt v nemocnici si můžete zpříjemnit přístupem do bezdrátové sítě (WiFi). Voucher pro připojení k WiFi je možné zakoupit v pokladnách regulačních poplatků v hlavní hale v části nemocnice pro dospělé, zahraniční pacienti jej zakoupí v Oddělení péče o samoplátce. Tato služba je zpoplatněna částkou 100 Kč včetně DPH za 25 hodin připojení, voucher je platný 30 dní od data vystavení. 

 

 

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY