Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Lůžkové oddělení

Lůžkové oddělení kliniky je umístěno v 3. patře modrého pavilonu, v uzlu výtahů B. Je členěno na část dětskou a část pro dospělé.

Standardní návštěvní hodiny lůžkového oddělení jsou ve všední dny 15 - 18 hod., v sobotu, neděli či ve svátek 9 -18 hod., po domluvě s ošetřujícím lékařem je možné i jejich rozšíření. Podle vnitřního předpisu nemocnice (Směrnice 31/2006 O režimu návštěv) by na návštěvu za jedním pacientem neměly současně přijít více jak tři osoby.

Standardní pokoj pro děti nebo dospělé je vybaven pro tři pacienty - tři lůžka, jejich noční stolky, společný stůl a tři židle. Každému pokoji přísluší vlastní hygienické zařízení - umývárna, sprcha a WC.

Klinika umožňuje hospitalizaci jedné osoby doprovázející dítě do 6 let jeho věku, obvykle matky, která je pak obyčejně ubytována v pokoji spolu se svým dítětem. Pouze v případě většího souběhu dětí do šesti let je část maminek (děti doprovázejících osob), které překračují kapacitu oddělení, ubytována v ubytovně v areálu nemocnice.

Používání mobilních telefonů není omezeno. Při pobytu na oddělení je možno objednat nadstandardní stravování. Hospitalizované děti mohou využívat hernu, která je kromě mnoha hraček vybavena i televizorem a počítačem určeným k hraní her. Dospělí pacienti se mohou dívat na televizi ve společenské místnosti, která je umístěna v části oddělení pro dospělé. 

Klinika nabízí možnost nadstandardního ubytování, které představuje jeden pokoj, maximálně dvojlůžkový, vybavený TV, telefonním přístrojem, možností WiFi připojení k internetu, chladničkou, vlastním hygienickým zařízením - umývárnou, sprchou a WC. 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY