Skiaskopicko-skiagrafické odd. pro dospělé

MUDr. Michal Polovinčák
tel.: 224 438 181, 224 438 183
e-mail: michal.polovincak@fnmotol.cz

Skiaskopické  pracoviště  je vybaveno dvěma sklopnými stěnami. Skiagrafické pracoviště  je plně digitalizované.

Kromě běžných diagnostických metod, jako je  RTG kontrastní vyšetření trávicí trubice, vyšetření žlučových cest, vyšetření uropoetického systému a  fistulografie provádíme i další speciální vyšetření jako je lymfografie, perimyelografie. V neposlední řadě provádíme i  nevaskulární intervenční výkony zvl. na žlučových cestách.

Vyšetření provádíme jak pro hospitalizované, tak i ambulantní pacienty.

Za rok  2011 bylo provedeno asi 1780  skiaskopických vyšetření trávicího traktu, urologického  a genitálního systému a intervenčních výkonů a  zhruba 31 400 skiagrafických  vyšetření.

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.