Sbírka Policie ČR

pprap. Petra Deklevová - Policie odd. Praha 4 - zorganizovala sbírku pro naši kliniku

Pomáhat a rozdávat radost dětem. Akci, při které se malým pacientům rozzáří radostí oči, již pár roků organizuje pprap. Petra Deklevová z Oddělení hlídkové služby Praha 4 - Policie České republiky.

Jedná se o tradiční každoroční završení dlouholeté neformální spolupráce mezi pražskými příslušníky Policie ČR v čele s pprap. Petrou Deklevovou z Policie ČR - Oddělení hlídkové služby Praha 4 a Klinikou dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole. V letošním roce se rozhodl tuto akci, spojenou s předáním předvánoční nadílky dárků malým pacientům, svou přítomností osobně podpořit i český zastupce v organizací UFC zápasník Jiří “Denisa” Procházka. Ze známých osobností tuzemského showbusinessu přišli děti obdarovat a potěšit i ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko (která patří k dlouholetým podporovatelům této iniciativy), fitness trenér a vítěz soutěže Muž roku 2016 Josef Kurka nebo Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová. Ti všichni tak ukázali, že jim nelehký osud děti není lhostejný a patří jim obrovské poděkování, stejně jako všem, kteří se rozhodli přispět hračkami a dárky.

Datum: 27. 11. 2020 9:13:00