Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Nadstandardní nezdravotní služby

Nadstandardní ubytování

Dospělým pacientům nabízíme možnost využití nadstandardních ubytovacích služeb hotelového typu (kapacitně omezených), které umožní Vám i Vašim blízkým během hospitalizace větší pohodlí a soukromí.

Na šestnácti klinikách a odděleních si můžete telefonicky rezervovat ubytování v nadstandardním pokoji s vlastním sociálním zařízením, s televizorem, ledničkou, varnou konvicí a WiFi (v ceně). Upozorňujeme pacienty, že nadstandardní pokoje nemají klimatizaci a jsou k dispozici jen v části nemocnice pro dospělé.

Informace o možnosti nadstandardního ubytování poskytnou jednotlivé kliniky a oddělení. Nadstandardní ubytování se hradí na recepci Oddělení péče o samoplátce, kterou najdete v přízemí nemocnice, vedle květinářství.

Ceny

  • Jednolůžkový pokoj 1 200 Kč/den
  • Dvoulůžkový pokoj 1 200 Kč/den*
  • Dvoulůžkový pokoj na šestinedělí pro matku a její doprovod 2 200 Kč/den
  • Apartmá na Interní klinice 2 500 Kč/den

Podstupujete-li ve Fakultní nemocnici v Motole výkon, který nesleduje léčebný cíl, k cenám nadstandardního stravování je nutné připočítat DPH 21% (např. u hospitalizací v souvislosti s výkony plastické chirurgie)

*při využití dvěma pacienty 600 Kč/os./den


Ceny jsou platné od 1. 4. 2019

 

Nadstandardní stravování

Na nadstandardním i běžném pokoji je možné využít nabídky nadstandardní stravy. Pacienti, kteří nemají žádné dietetické omezení, si mohou objednat jednotlivě snídani, oběd či večeři nebo za zvýhodněnou cenu celodenní menu. Nadstandardní stravu můžete objednat přímo na klinice nebo oddělení, kde probíhá Vaše hospitalizace. Nadstandardní stravování se hradí na recepci Oddělení péče o samoplátce, které najdete v přízemí nemocnice, vedle květinářství.

Ceny

  • Snídaně 64 Kč
  • Oběd 82 Kč
  • Večeře 82 Kč
  • Celodenní menu 200 Kč

Podstupujete-li ve Fakultní nemocnici v Motole výkon, který nesleduje léčebný cíl, k cenám nadstandardního stravování je nutné připočítat DPH 21% (např. u hospitalizací v souvislosti s výkony plastické chirurgie)

WiFi připojení

Váš pobyt v nemocnici si můžete zpříjemnit přístupem do bezdrátové sítě (WiFi). Individuální připojení k WiFi poskytujeme pacientům na běžných pokojích všech lůžkových stanic v části nemocnice pro dospělé s výjimkou pracoviště Centra následné péče a Oddělení chronické intenzivní péče. Voucher pro připojení k WiFi je možné získat v pokladnách regulačních poplatků v hlavní hale v části nemocnice pro dospělé, zahraniční pacienti jej získají v Oddělení péče o samoplátce.

 

 

 

Ilustrační záběry nadstandardního pokoje

 

  

  

  

  

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilustrační záběry nadstandardní stravy

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY