Odběrové místo Covid-19 antigenní testy

PROVOZ UKONČEN 4. 5. 2023

ZÁKLADNÍ INFORMACE K ANTIGENNÍMU ODBĚROVÉMU MÍSTU

Na vyšetření je nutné se objednat elektronicky zde na webu FN Motol. Jeden termín je určen vždy pouze pro jednu osobu!
Bez předešlého objednání nelze vyšetření provést a pacient bude muset neprodleně opustit odběrové místo.

Vzorky se analyzují na místě a odběr je proveden výtěrem z nosohltanu.

Kde nás najdete?

Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 84

Pavilon č.24 u jižní vrátnice

Provozní doba:

• Po-Pá  7:00-13:00

Co si vzít sebou?

• průkaz pojištěnce
  • doklad totožnosti
  • případné potvrzení o trvalém pobytu a zdravotním pojištění v ČR

Jak a kdy se dozvíte výsledek?

• výsledek vyšetření Vám bude na vyžádání sdělen osobně cca za 30 min od odběru, a v tom případě musíte zůstat v prostorách odběrového pracoviště.
  • Pokud si nevyžádáte sdělení výsledku po odběru, dorazí vám výsledek nejpozději do 60 minut po odběru formou SMS* a není nutné dále setrvávat v prostorách odběrového pracoviště.

*uvedená doba se může lišit v závislosti na technických okolnostech a aktuálním zatížení provozu

• potvrzení o bezinfekčnosti naleznete i na portálu ocko.uzis.cz

Pokud vám vyšetření POC antigenním testem vyjde pozitivní, bude vám vystavena elektronická žádanka na odběr metodou RT-PCR (konfirmační test), kterému jste povinen se bez prodlení podrobit (na libovolném pracovišti pro odběry PCR Covid-19).

Úhrada

• Test není hrazen ze zdravotního pojištění

Jak se mohu objednat?

Objednat se lze pouze přes elektronický rezervační systém:

Kontakty:

Administrativa: tel.: 224 435 399