Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv - 2012

Barevná nemocnice trochu jinak

Hospitalizované děti společně s motolskými dobrovolníky opět vytvářely originální barevnou nemocnici. Odpoledne 19. ledna si mohlo několik desítek malých pacientů malovat obrázky na sklo. Kdo chtěl, tak si je pak nalepil na skleněnou plochu v dětské lůžkové části. Výhled ven se postupně měnil z šedivé na obrázkovou.

Hospitalizované děti společně s motolskými dobrovolníky opět vytvářely originální barevnou nemocnici. Odpoledne 19. ledna si mohlo několik desítek malých pacientů malovat obrázky na sklo. Kdo chtěl, tak si je pak nalepil na skleněnou plochu v dětské lůžkové části. Výhled ven se postupně měnil z šedivé na obrázkovou. 

 

Prostřednictvím Dobrovolnického centra se podařilo sehnat od soukromých i firemních dárců finance nejen na program Barevná nemocnice, ale i na další dobrovolnické aktivity. Všem dárcům děkujeme. Upřímné poděkování patří také šikovným dětem, které se s chutí pustily do malování a samozřejmě našim dobrovolníků. Pomohli s přípravou celé akce a s doprovody pacientů. Hned je tady barevněji a veseleji.

Renata Dohnalová
Dobrovolnické centrum


Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY