Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv - 2012

Děti opět tvořily barevnou nemocnici

Hospitalizované děti se sešly společně s dobrovolníky, aby ve středu 20.ledna už popáté malovaly obrázky na bílou stěnu. Tentokrát se mohly vyřádit ve 2.patře na dětské lůžkové části. Při akci pomáhaly také paní učitelky z motolské školy. Postupně tak vznikají v jednotlivých patrech barevné stěny plné obrázků. Důležité je, že jejich autory jsou právě malí pacienti. Při těchto originálních akcích se mohou zabavit a vyjádřit svou fantazii, nápady a pocity. Někdy se s chutí zapojí i jejich rodiče.

Hospitalizované děti se sešly společně s dobrovolníky, aby ve středu 20.ledna už popáté malovaly obrázky na bílou stěnu. Tentokrát se mohly vyřádit ve 2.patře na dětské lůžkové části. Při akci pomáhaly také paní učitelky z motolské školy.

Postupně tak vznikají v jednotlivých patrech barevné stěny plné obrázků. Důležité je, že jejich autory jsou právě malí pacienti. Při těchto originálních akcích se mohou zabavit a vyjádřit svou fantazii, nápady a pocity. Někdy se s chutí zapojí i jejich rodiče.

Fakultní nemocnice v Motole se tak může pochlubit barevným projektem, který v jiných nemocnicích nenajdete. Děti samy si tvoří svou barevnou nemocnici.

Děkujeme našim dobrovolníkům a učitelkám z motolské školy za pomoc.

Renata Dohnalová

koordinátorka Dobrovolnického centra FN v Motole

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY