Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv - 2012

Vánoční pohlazení od studentů medicíny

Není mnoho nemocnic, které se mohou pochlubit svými studenty tak jako v Motole. Posluchači z 2.Lékařské fakulty UK ani letos v době adventu nezapomněli na dlouhodobě hospitalizované pacienty. Jejich hudební skupina "Ježci" si připravila na odpoledne 20.prosince vánoční koledy s doprovodem kytary, flétny a houslí. Postupně zahráli na LDN a na Spinální jednotce Kliniky rehabilitace. Obešli všechny pokoje s dlouhodobě hospitalizovanými pacienty a podali opravdu obdivuhodný výkon.

Není mnoho nemocnic, které se mohou pochlubit svými studenty tak jako v Motole. Posluchači z 2.Lékařské fakulty UK ani letos v době adventu nezapomněli na dlouhodobě hospitalizované pacienty. Jejich hudební skupina "Ježci" si připravila na odpoledne 20.prosince vánoční koledy s doprovodem kytary, flétny a houslí. Postupně zahráli na LDN a na Spinální jednotce Kliniky rehabilitace. Obešli všechny pokoje s dlouhodobě hospitalizovanými pacienty a podali opravdu obdivuhodný výkon.

 Těší nás, že zde vyrůstá nová generace lékařů, kteří si umějí takovým originálním způsobem najít cestu k pacientům. Těmto třinácti studentům se podařilo vykouzlit desítky úsměvů na tvářích těch, kteří tráví svátky v nemocnici. A to není zrovna málo.

Za to jim patří upřímné poděkování od celé motolské nemocnice. V Dobrovolnickém centru jim rádi zajistíme pokračování úspěšných hudebních vystoupení i v přístím roce.

Renata Dohnalová
koordinátorka DC

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY