Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Archiv - 2012

Zimní výtvarná dílna na LDN

Dobrovolnice společně se seniory tvořili při lednové výtvarné dílně keramické ozdoby. Zapojili se také hospitalizovaní pánové a vykrajovali ostošest. Na příští dílně vznikne z ozdob celý závěs. Výtvarné dílny jsou pro seniory v těchto zimních měsících oblíbenou aktivitou. Zkušené dobrovolnice si pro ně pravidelně připravují zajímavé výtvarné činnosti. A tak mohou hospitalizovaní pacienti malovat na sklo, na textil i keramiku a vyrábět drobnosti sobě i svým blízkým pro radost.

Dobrovolnice společně se seniory tvořili při lednové výtvarné dílně keramické ozdoby. Zapojili se také hospitalizovaní pánové a vykrajovali ostošest. Na příští dílně vznikne z ozdob celý závěs.

Výtvarné dílny jsou pro seniory v těchto zimních měsících oblíbenou aktivitou. Zkušené dobrovolnice si pro ně pravidelně připravují zajímavé výtvarné činnosti. A tak mohou hospitalizovaní pacienti malovat na sklo, na textil i keramiku a vyrábět drobnosti sobě i svým blízkým pro radost.

Poděkování patří všem dobrovolnicím, které se výtvarné činnosti na LDN věnují už několik let - některé z nich chodí pomáhat dokonce osmým rokem.

Aktivity a pomůcky zajišťuje Dobrovolnické centrum FN v Motole.

Renata Dohnalová

koordinátorka

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY