Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23.04.2021 - Pohybová aktivita v době Covidové - Mezinárodní dotazník k pohybové aktivitě

Covid a restriktivní opatření s ním spojená zasáhly nás všechny. Bezpochyby měly velký vliv i na náš životní styl a naši pohybovou aktivitu. Jak velký ale ještě nevíme. Pomozte proto zmapovat pohybovou aktivitu v populaci v dnešní době a věnujte chvíli svého času vyplněním dotazníku v rámci studie, která probíhá pod záštitou Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK a FN Motol a odborným vedením prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D.

Tímto bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku a zapojení se do studie mapující úroveň pohybové aktivity v české populaci v době Covidové.

MUDr. Viktor Veselý a MUDr. Jakub Jačisko - studenti postgraduálního studia 2. lékařské fakulty UK se zajímají o pohybovou aktivitu, kterou vykonáváte jako součást Vašeho každodenního života. V otázkách se Vás budou ptát na čas, který jste strávili pohybovou aktivitou v posledních 7 dnech.

Studie probíhá pod záštitou Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK a FN Motol a odborným vedením prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D.

Dotazník k vyplnění naleznete pod tímto odkazem: https://forms.gle/aGxeAoCuiApPXEjH9

Děkujeme

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY