Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Novinky

Mikulášská besídka

Mikulášská besídka

V pondělí 5. 12. navštívil FNM Mikuláš s anděly a čerty. Ukázal se dětem jak na oddělení, tak dětem zaměstnanců na Mikulášské besídce s bohatým programem.

více informací

Dopis FN Motol adresovaný cestovní agentuře Corrupt Tour

Dopis FN Motol adresovaný cestovní agentuře Corrupt Tour

V uplynulých dnech se cestovní agentura CORRUPT TOUR prezentovala pořádáním a zajišťováním akcí a zájezdů po stopách korupce v České republice s tím, že tímto novým a netradičním pojetím se snaží o vyplnění prázdného místa v oblasti cestovního ruchu.

více informací

Léčebnou zněl psí štěkot

Léčebnou zněl psí štěkot

Za pacienty v LDN přišli na návštěvu naši dobrovolníci s pejsky. Tentokrát se neuskutečnilo hromadné setkání, ale pejsci obcházeli jednotlivá oddělení a pokoje. Tak se s nimi mohli potěšit i senioři, kteří nemohou opustit lůžko. Každý, kdo měl zájem, si pejsky mohl pohladit, podrbat a dát jim za odměnu malý pamlsek. Psí návštěva potěšila nejen pacienty, ale také zdravotnický personál. Děkujeme pejskům a jejich páníčkům.

více informací

Korálkové odpoledne

Korálkové odpoledne

Dobrovolnické centrum připravilo pro dětské pacienty tvořivé odpoledne. Díky korálkovému daru od paní Pavly jsme mohli pozvat děti na výrobu šperků.

více informací

Rozezpívaná LDN

Rozezpívaná LDN

V duchu letošního Evropského roku "Aktivního stárnutí a mezigenerační spolupráce" nastartoval kulturní program v Léčebně dlouhodobě nemocných. Hned prvního koncertu pro seniory se ujali zástupci mladé generace. Dobrovolnické centrum ve spolupráci se studenty Mezinárodní školy v Praze připravilo zimní hudební odpoledne na LDN.

více informací

92 93 94 95 96 97 98

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY