Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Oddělení péče o samoplátce

Oddělení péče o samoplátce (dále OPS) se po administrativní stránce stará o všechny klienty nemocnice, kteří nemají české veřejné zdravotní pojištění nebo čerpají služby nad jeho rámec. Oddělení péče o samoplátce je rozděleno na dětskou a dospělou recepci a úzce spolupracuje s  Finančním oddělením.

Na Oddělení péče o samoplátce se můžete obrátit zejména v následujících případech:

  • Jste-li cizinec a potřebujete ve FN Motol vyhledat lékařskou pomoc.

Nemáte-li české veřejné zdravotní pojištění, zajišťujeme veškerou administrativu spojenou s vaší návštěvou, dohodneme se s vámi na způsobu úhrady, pomůžeme vám vyřešit záležitosti týkající se vašeho zdravotního pojištění, pomůžeme při jazykové bariéře a při dalších záležitostech, které se týkají vaší návštěvy nebo pobytu ve FN Motol.

  • Při platbě za užívání nadstandardního pokoje, za nadstandardní stravu, WiFi voucher, školení doprovodu rodičky u porodu, za stomatologické výkony či další služby, které nejsou hrazeny veřejným zdravotním pojištěním 
  • V případě jakýchkoliv dalších dotazů, které souvisí s naší činností.

Oddělení péče o samoplátce zároveň zajišťuje vyšetření nesledující léčebné cíle. Jde zejména o potvrzení pro úřad práce, zdravotní průkaz nebo vstupní vyšetření pro zdravotní pojišťovnu. Zároveň zajišťujeme i pracovnělékařské služby pro firmy, které uzavřou s FN Motol smlouvu. V neposlední řadě naše oddělení organizuje exkurze ve FN Motol. Více informací o těchto a dalších službách naleznete zde.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY