Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Sportovní prohlídky

Preventivní sportovní prohlídka se provádí na žádost sportovce (zákonného zástupce), klubu nebo sportovního svazu. K provedení není potřeba žádanka od lékaře. Vyšetření není hrazeno ze zdravotního pojištění, pojišťovny však zpravidla na prohlídku zpětně přispívají v rámci benefit programů. Platnost vydaného posudku o zdravotní způsobilosti je legislativně stanovena na 12 měsíců. Celková doba vyšetření je cca 30-45 minut.

Objednání: na telefonním čísle +420 224 435 540, nejlépe v pracovní dny 7:00-8:00
Při objednání se dozvíte, v které ambulanci vyšetření proběhne - čtěte dál!

 

Vyšetřovací místa:

Budova č. 9 (jednopodlažní budova mimo hlavní monoblok, sousedící se školkou FN Motol) – po vstupu do budovy první dveře vlevo („sportovní prohlídky“). Telefon do ambulance (budova č. 9) je +420 224 435 530 (pouze v době plánovaných vyšetření).

Aktuálně mimo provoz: Budova dětského monobloku (výtahy uzel G, patro S1) - výtahy G nedaleko od dětské pohotovosti v patře SP, o jedno patro níž (patro S1). Telefon do ambulance (budova dětského monobloku) je 22443 5511 (pouze v době plánovaných vyšetření).

Aktuálně mimo provoz: Budova řiditelství (patro -1, uzel G směrem od monobloku pro dospělé) – po výstupu z metra budova přímo před vámi (pak přes náměstíčko k bankomatu), vchod budovou řiditelství, výtahem nebo po schodech 2 patra dolů, dále je trasa značena šipkami (prosklenou spojovací chodbou, doprava, na konci chodby doleva). V případě pochybností se ptejte na umístění „lymfodrenáží“, které s vyšetřovnou sousedí. Telefon do ambulance (budova ředitelství) je 22443 5507 (pouze v době plánovaných vyšetření).

S sebou na vyšetření:

  • sportovní oděv a obuv, ev. ručník
  • v případě, že se jedná o první návštěvu u nás - výpis ze zdravotní dokumentace od registrujícího praktického lékaře
  • v případě pravidelných návštěv odborných ambulancí (například kardiologie, neurologie, ortopedie, rehabilitace...) - poslední zprávu z těchto ambulancí
  • v případě prohlídky pro motosport - vzorek ranní moči
  • hotovost k úhradě sportovní prohlídky dle ceníku (nejbližší bankomat je na hlavní budově)

V případě prohlídky u nezletilého sportovce je nezbytná přítomnost zákonného zástupce.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY