Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuálně

 

Aktuální provozní omezení jsou již minimální a většina sportovních prohlídek bude od 17.5.2021 prováděna včetně zátěžových testů. Individuálně může vyšetřující lékař přesto rozhodnout ze zdravotních důvodů od provedení zátěžového testu upustit. 

Nadále samozřejmě sledujeme epidemiologickou situaci a nařízení jednotlivých orgánů a návazně přijímáme adekvátní opatření - aktuální informace o případných provozních opatřeních z důvody epidemie COVID-19 najdete ZDE.

 

Sportovní prohlídky

Preventivní sportovní prohlídka se provádí na žádost sportovce (zákonného zástupce), klubu nebo sportovního svazu. K provedení není potřeba žádanka od lékaře. Vyšetření není hrazeno ze zdravotního pojištění, pojišťovny však zpravidla na prohlídku zpětně přispívají v rámci benefit programů. Platnost vydaného posudku o zdravotní způsobilosti je legislativně stanovena na 12 měsíců. Celková doba vyšetření je cca 30-45 minut.

Objednání: na telefonním čísle +420 224 435 540, nejlépe v pracovní dny 7:00-8:00
Při objednání se dozvíte, v které ambulanci vyšetření proběhne - čtěte dál!

 

Vyšetřovací místa:

Budova č. 9 (jednopodlažní budova mimo hlavní monoblok, sousedící se školkou FN Motol) – po vstupu do budovy první dveře vlevo („sportovní prohlídky“). Telefon do ambulance (budova č. 9) je +420 224 435 530 (pouze v době plánovaných vyšetření).

Budova poliklinika děti (výtahy uzel G - vertikála E, patro 1S): od metra mírně vlevo směrem poliklika děti, po vstupu doprava kolem kartokéky k výtahům a do patra 1S; od parkoviště před poliklinikou děti za vchodem doprava kolem šatny do patra 1S; přes dětskou pohotovost (urgentní příjem, podloubí se sanitkami) skrz dvoje skleněné dveře, skrz urgentní příjem, mezi výtahy na poliklinku a šatnou směrem k výtahům vertikála E do patra 1S. Telefon do ambulance je +420 224 435 530 nebo +420 224 435 534 (pouze v době plánovaných vyšetření). U vstupních dveží zvoňte na zvonek "zátěžová laboratoř, sportovní prohlídky".

 

S sebou na vyšetření:

  • sportovní oděv a obuv, ev. ručník
  • v případě, že se jedná o první návštěvu u nás - výpis ze zdravotní dokumentace od registrujícího praktického lékaře
  • v případě pravidelných návštěv odborných ambulancí (například kardiologie, neurologie, ortopedie, rehabilitace...) - poslední zprávu z těchto ambulancí
  • v případě prohlídky pro motosport - vzorek ranní moči
  • hotovost k úhradě sportovní prohlídky dle ceníku (nejbližší bankomat je na hlavní budově)

V případě prohlídky u nezletilého sportovce je nezbytná přítomnost zákonného zástupce.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY