Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Aktuální informace

Vážení pacienti, respektujte prosím veškerá omezení v dopravě, shromažďování ad. nařízená vládou, ministerstvem zdravotnictví a dalšími orgány státní správy a samosprávy. V této souvislosti jsme se na přechodnou dobu a v souladu se stanoviskem odborné společnosti rozhodli k určitým organizačním opatřením.

I nadále nevyšetřujeme pacienty s akutními obtížemi, s nařízenou karanténou/izolací, v domácím léčení a pacienty s rizikovým kontaktem.

 

Zdravotnický provoz bez omezení od 1.7.2020

(zveřejněno 15.7.2020)

Počínaje 1.7.2020 je plně obnoven provoz zátěžových laboratoří i sportovních prohlídek (včetně zátěžových testů).

 

 


Starší zprávy:

Omezení zdravotnického provozu

(zveřejněno 13.5.2020)

Pacienti objednaní k zátěžovému testu jsou vyšetřováni dle indikace odesílajícího lékaře, a to za zvýšených hygienckých opatření. Přesto se může stát, že některé vyšetření lékař vyodnotí jako v dané situaci nevhodné a doporučí pacientovi se přeobjednat.

Sportovní prohlídky provádíme s odvoláním na stanovisko odborné společnosti do odvolání rutinně bez zátěžového testu, jinak ale za stejných podmínek (včetně ceny vyšetření) a se stejnou výtěžností coby preventivního vyšetření. Podrobnosti najdete v přiloženém dopisu. Situace, kdy je provedení zátěžového testu přesto požadováno, řešíme individuálně.

Na Vaše případné dotazy budeme nejraději odpovídat na emailové adrese klin.tel.lek@fnmotol.cz .

Omezení zdravotnického provozu

(zveřejněno 15.4.2020)

Postupně je obnovována ambulantní péče.

Pacienti objednaní k zátěžovému testu jsou vyšetřováni za zvýšených hygienckých opatření. Přesto se může stát, že některé vyšetření lékař vyodnotí jako v dané situaci nevhodné a doporučí pacientovi se přeobjednat.

Sportovní prohlídky začínáme provádět v omezeném rozsahu počínaje 20.4. S odvoláním na stanovisko odborné společnosti provádíme sportovní prohlídky do odvolání bez zátěžového testu, jinak ale za stejných podmínek (včetně ceny vyšetření) a se stejnou výtěžností coby preventivního vyšetření.

Na Vaše případné dotazy budeme nejraději odpovídat na emailové adrese klin.tel.lek@fnmotol.cz .

Pozastavení zdravotnického provozu

(zveřejněno 16.3.2020)

Z rozhodnutí vedení FN Motol je do odvolání pozastavena jiná než neodkladná a akutní zdravotní péče. Toto rozhodnutí se týká i našeho oddělení - pozastavujeme vyšetřování a ošetřování s výjimkou neodkladných situací. Tato vyšetření je potřeba dopředu konsultovat na lince 224 435 511.

Pacienti objednaní na zátěžový test

(zveřejněno 16.3.2020)

Vážení pacienti/rodiče, provoz plošně nerušíme, ale snažíme se omezit počet vyšetření, která lze přesunout na vodnější dobu. Zvažte proto prosím individuálně dle situace, zda je zátěžový test, na který jste objednáni, nezbytný.

Z vyšetření se prosím odhlašujte na emailové adrese klin.tel.lek@fnmotol.cz raději než telefonicky.

V případě, že se chystáte na objednané vyšetření dostavit (např. když máte ve stejný den termín ambulantní kontroly na jiném pracovišti FN Motol), dodržujte prosím zvýšený hygienický standard, pokud možno cestujte individuálně a ne hromadnou dopravou a na vyšetření vyčkejte před vstupem do prostor oddělení s dostatečným rozestupem od dalších osob.

Sportovní prohlídky

(zveřejněno 16.3.2020)

Provoz sportovních prohlídek (preventivních vyšetření pro sport) se počínaje 16.3.2020 do odvolání ruší. V případě potřeby prosím pište email na adresu klin.tel.lek@fnmotol.cz. Děkujeme za pochopení.

Pohybová terapie

(zveřejněno 13.3.2020)

S účinností od 16.3.2020 se do odvolání ruší pacientský provoz v místnosti pohybové terapie.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY