Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Typ: Pneumologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Lůžkové oddělení
Požadavky:

Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra případně praktická sestra. Směny možno domluvit (12hodinové, nepřetržitý provoz nebo možno bez nočních, bez víkendů, podle Vašeho zájmu).

Pokud jste nekonfliktní, máte zájem pracovat v týmu žen a mužů různého věku, které baví jejich práce, a jsou rádi, když je při náročné směně i trochu legrace, nasedněte na linku metra A, přijďte se podívat, a pokud se Vám bude u nás líbit, rádi Vás vezmeme mezi sebe. Jste bystří, všímaví, umíte rozpoznat, co je pro pacienta důležité udělat, co kde je na stanici nedokončeno, umíte spolupracovat s kolegy, nechcete chodit do práce jenom "oddělat šichtu", máte rádi, když je za Vámi vidět spokojený pacient? Pak budete u nás na správném místě, a budeme Vás umět ocenit...

Datum nástupu: ihned, ale i dohodou
Náplň práce:

Poskytování specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu. Plný, případně zkrácený úvazek.

Bližší informace při osobním setkání.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Mgr. Janě Zelenkové zde.

tel.: 724 085 584, 22443 6605

Poznámky:

Nabízíme vstřícný kolektiv, umožňujeme dostatečně dlouhé a klidné zaškolení s jednou školitelkou cca 3 měsíce, další odborný růst, 6 týdnů dovolené, ubytování 500 Kč/měsíc po dobu 1 roku, zaměstnanecké benefity, "fitko" na klinice, vstupní motivaci, odměny. 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY