Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Typ: Pneumologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Lůžkové oddělení
Požadavky:

Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra případně praktická sestra. Směny možno domluvit (12hodinové, nepřetržitý provoz nebo možno bez nočních, bez víkendů, podle Vašeho zájmu).

Pokud jste nekonfliktní, máte zájem pracovat v týmu žen a mužů různého věku, které baví jejich práce, a jsou rádi, když je při náročné směně i trochu legrace, nasedněte na linku metra A, přijďte se podívat, a pokud se Vám bude u nás líbit, rádi Vás vezmeme mezi sebe. Jste bystří, všímaví, umíte rozpoznat, co je pro pacienta důležité udělat, co kde je na stanici nedokončeno, umíte spolupracovat s kolegy, nechcete chodit do práce jenom "oddělat šichtu", máte rádi, když je za Vámi vidět spokojený pacient? Pak budete u nás na správném místě, a budeme Vás umět ocenit...

Datum nástupu: ihned, ale i dohodou
Náplň práce:

Poskytování specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče v nepřetržitém provozu. Plný, případně zkrácený úvazek.

Bližší informace při osobním setkání.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Mgr. Janě Zelenkové zde.

tel.: 724 085 584, 22443 6605

Poznámky:

Nabízíme vstřícný kolektiv, umožňujeme dostatečně dlouhé a klidné zaškolení s jednou školitelkou cca 3 měsíce, další odborný růst, 6 týdnů dovolené, ubytování 500 Kč/měsíc po dobu 1 roku, zaměstnanecké benefity, "fitko" na klinice, vstupní motivaci, odměny. 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY