Typ: Novorozenecké oddělení při Gynekologicko-porodnické klinice 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: odd. fyziologických novorozenců/šestinedělí
Požadavky:

Výhodou zkušenosti s prací na novorozeneckém nebo kojeneckém oddělení.

Lékař absolvent, nebo v přípravě, či po atestaci z dětského lékařství.

Nutná znalost alespoň jedno světového jazyka a práce na PC.

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Nabízíme práci na oddělení fyziologických novorozenců/šestinedělí

Plný, nebo i částečný úvazek

Doc. MUDr.  Jan Janota, PhD., primář novorozeneckého oddělení

e-mail: jan.janota@fnmotol.cz

Nabízíme práci na novorozeneckém oddělení s multidisciplinárním zaměřením a statutem perinatologického centra intenzivní péče v neonatologii v největší nemocnici v ČR.