Typ: Neurochirurgická klinika dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Příjmová sestra + ambulance
Požadavky:

všeobecná sestra, praktická sestra

zkušenost v oboru výhodou

základy práce s PC

organizační schopnosti

Datum nástupu: dohodou
Náplň práce:

Příjem pacientů k hospitalizaci - odebrání kompletní ošetřovatelské anamnézy, spolupráce s ošetřujícím lékařem, doplnění chybějících vyšetření, poučení a seznámení pacientů s předoperační přípravou.

Příprava pacientů k výkonu - zavedení periferních žilních vstupů, PMK (u žen) - všeob. sestry.

V případě nepřítomnosti ambulantních sester zástup na Ambulanci NCH kliniky - po domluvě: objednávání pac. k op. výkonům, objednávání pac. do ambulance ke konzultaci, spolupráce s ambulantním lékařem.

8hod. pracovní doba PO - PÁ - začátek pracovní doby dohodou 7:00-8:00.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Bc. Tereze Drbohlavové zde.

tel.: 22443 2505

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, stabilní kolektiv, možnost úpravy prac. doby, benefity.