Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Ambulance

Kartotéka kliniky je v provozu (po-pá) 7:30-15:00

Modrý pavilon, dospělá část, komunikační uzel E, 1. patro

Ambulantní část tvoří 8 vyšetřoven a chirurgický sál s možností provádění menších chirurgických výkonů v lokální anestezii.

Všeobecná ORL ambulance probíhá každý pracovní den mezi 8:00 - 14:00.
Specializované ambulantní provozy probíhají v termínech viz. přehled specializovaných ambulancí.

Specializované ambulance. Před telefonickým objednáním na specializovanou ambulanci je zapotřebí doporučení spádovým otorinolaryngologem nebo vyšetření na zdejší všeobecné ORL ambulanci.

K objednání do specializovaných ambulancí, dotazům, informacím na výsledky provedených vyšetření, které je možné podat s ohledem na zákon  o osobních údajích, pro rušení termínu operace pacientem,  využijte prosím telefonní čísla v kolonce Kontakty.

 

Provozní informace, aktuality

  • Vzhledem k probíhající rekonstrukci ambulantní části kliniky v uzlu E plus 1. patro bude během letních měsíců července a srpna výrazněji omezena kapacita pro ošetření nemocných.
    Ačkoliv se budeme snažit vše zorganizovat nejlépe jak to podmínky probíhajících stavebních prací dovolí, nevyhneme se prodlouženému čekání na ošetření a méně komfortním podmínkám, ve kterých se bude na ošetření vyčkávat.
    Jedná-li se o dlouhodobější kontroly nebo stavy, o kterých jste si jisti, že nevyžadují urgentní řešení, prosíme o vaše zvážení, neodložit-li vyšetření  až po tomto období. Rádi se o Vás postaráme. 
    Za výše uvedené se všem pacientům, kteří se rozhodli dát se svými obtížemi do péče našeho pracoviště omlouváme, děkujeme za jejich trpělivost.
    Ambulantní prostory přestavujeme právě z důvodu optimalizace péče v budoucnosti.

  • od 1. 7. do 29. 8. 2021 nebudou v provozu specializované ambulance

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY