Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Ambulance

Kartotéka kliniky je v provozu (po-pá) 7:30-15:00

Modrý pavilon, dospělá část, komunikační uzel E, 1. patro

Ambulantní část tvoří 8 vyšetřoven a chirurgický sál s možností provádění menších chirurgických výkonů v lokální anestezii.

Všeobecná ORL ambulance probíhá každý pracovní den mezi 8:00 - 14:00.
Specializované ambulantní provozy probíhají v termínech viz. přehled specializovaných ambulancí.

Specializované ambulance. Před telefonickým objednáním na specializovanou ambulanci je zapotřebí doporučení spádovým otorinolaryngologem nebo vyšetření na zdejší všeobecné ORL ambulanci.

K objednání do specializovaných ambulancí, dotazům, informacím na výsledky provedených vyšetření, které je možné podat s ohledem na zákon  o osobních údajích, pro rušení termínu operace pacientem,  využijte prosím telefonní čísla v kolonce Kontakty.

 

Provozní informace, aktuality

  • Z důvodu karantenních opatření u jedné z našich audiometrických sestřiček, personální nenahraditelnosti tohoto vysoce školeného persnálu, budeme cca do poloviny měsíce října mít sníženou kapacitu počtu těchto vyšetření a na vyšetření se bude déle čekat. Chystáte-li se na kliniku a víte, že součástí Vašeho vyšetření bude i kontrolní audiometrické vyšetření, chcete-li se vyhnout delšímu čekání a  nemáte-li pocit, že se jedná o náhlý  stav zhoršení, zvažte  odložení návštěvy po této době. Jednoznačně neodkládejte vyšetření v případě náhlého zhoršení, protože se může jednat o stav, na který by se mělo reagovat v časově velmi dohledné době. Děkujeme za pochopení.
  • Informace pro uživatele  kochleárních implantátů: Vážení, pacienti, uživatelé kochleárních implantátů, 
    z důvodu náhlého úmrtí Dr. Ing. Vokřála bude další technická péče a nastavování řečových procesorů kochleárních implantátů probíhat na Klinice ORL a chirurgie hlavy a krku 1.LFUK ve FN v Motole. Péči budou zajišťovat Ing. Miroslav Okluský a Ing. Lukáš Bauer. Objednávat se můžete e-mailem: implantacni.centrum@fnmotol.cz 
    Vzhledem k mimořádnosti situace, počtu klientů a dostupnosti možných termínů prosíme o trpělivost, termín Vám bude sdělen během následujících 2-4 týdnů.  Za Implantační centrum FN v Motole doc. MUDr. Jan Bouček, Ph.D.
  • 15. 10. 2021 nebude v provozu Ambulance poruch dechu ve spánku 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY