Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra Fakultní nemocnice v Motole II.

Registrační číslo: CZ.1.06/3.2.01/18.09300

Stručná charakteristika projektu: V roce 2009 byl realizován ve fakultní nemocnici projekt Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra Fakultní nemocnice v Motole, jenž zvýšil kvalitu vybavenosti a tím i podmínky pro zajišťování specializované a super specializované péče o dospělé i dětské pacienty se závažnými poraněními. Tento nový projekt byl jeho pokračováním s cílem vytvořit kvalitní moderní traumatologické centrum v rámci ČR. Nové přístroje pořízené z této 18. časově omezené výzvy pro oblast podpory 3.2 IOP slouží k zajištění a monitorování vitálních funkcí pacientů při transportu, resuscitaci a intenzivní péči a ke zvýšení kvality a počtu zobrazovacích diagnostických technologií. Realizace projektu byla zahájena 1.1.2015 a dokončena 31.12.2015.

Za přispění Evropského fondu pro regionální rozvoj byly v rámci projektu pořízeny přístroje v celkové hodnotě 98 511 136,- Kč:

V rámci části centra pro dospělé pacienty

• Ultrazvukový přístroj
  • Pojízdný RTG přístroj - 2 kusy
  • RTG C rameno - 2 kusy
  • Angiografická linka

a pro dětskou část centra

• Pojízdný RTG přístroj - 2 kusy
  • RTG C rameno

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.