Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Projekt - Školení neodkladné resuscitace

Evropský sociální fond
Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti.


Registrační číslo: CZ.2.17/1.1.00/31972

Projekt seznámil zaměstnance FN Motol, tj. zdravotníky i nezdravotníky, s moderním pojetím první pomoci a naučil je pohotově reagovat a správně postupovat v situacích ohrožujících život. Cílem projektu bylo zabezpečení nepřetržitého zvyšování teoretických a praktických dovedností základní a rozšířené kardiopulmonální resuscitace dospělých a dětí.

Školení neodkladné resuscitace je projektem, který byl podpořen z Operačního programu Praha Adaptabilita, Prioritní osa 1: Podpora rozvoje znalostní ekonomiky. Dotace pochází z Evropského sociálního fondu, státního rozpočtu ČR a rozpočtu hlavního města Prahy. Díky podpoře z OPPA byly pořízeny nové přístroje a pomůcky do učebny KPR, konkrétně: transportní lůžko - Linet Stretcher SPRINT, defibrilátor Powerheart AED G3 Pro, defibrilátor Innomed CardioAid 200B, monitoru MEC 1200, hlava na intubaci – AirSim Multi, fantom - simulátor a školící program pro výuku KPR, modelu torzo dospělého – AMBU MultiMan, model miminko – AMBU Baby, kompletní výuková sada – laryngeálních masek a laryngoskopy.

Školení bude pokračovat i po ukončení podpory z OPPA. Je stanoveno, že každý zaměstnanec musí projít školením každé 2 roky.

Manažer projektu: Ing. Martin Půlpitel

Výsledky dotazníku na téma spokojenosti se školením:


Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY