Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Ambulance

Kontakt: Tel.: 224 433 834

Vedoucí lékařka

MUDr. Renata Cíbochová

Lékaři všeobecné ambulance

MUDr. Renata Cíbochová
MUDr. Ivana Perníková
MUDr. Bořivoj Petrák, CSc.
MUDr. Lukáš Paulas
MUDr. Kateřina Paděrová

Staniční sestra

Tatiana Růžičková

Umístění

Dětská lůžková část, 3. patro, uzel E (přestěhováno od 25.3.2019)

Ordinační doba

Pondělí až pátek, 8.30 - 15.30 hod.
Vyšetření posledního pacienta je zahájeno v 15.00 hod.

Ke dni 25.3.2019 byla veřejnosti zpřístupněna zrekonstruovaná Dětská poliklinika. Ambulance Kliniky dětské neurologie se tedy nově nachází ve 3. patře, uzel E (budova polikliniky).

K objednávání nových pacientů do většiny našich ambulancí je nutné doporučení pediatra či dětského neurologa z místa bydliště. Objednáváme výhradně na telefonním čísle 224 433 834 v pracovní dny nejlépe v době od 8.00 do 8.30 a od 11.45 do 12.15 hod. Pokud se na tento telefon nemůžete momentálně dovolat, sestry se právě věnují dalším pacientům. Děkujeme za pochopení!

K objednávání pacientů u nás již léčených lze mimo výše uvedené telefonní linky využít i naší emailovou adresu detneuamb@fnmotol.cz, kde je však vždy nutné uvést jméno pacienta, jeho rok narození a daný požadavek (např. termín objednání kontroly, přeobjednání, zaslání receptu…atd.). Sestra Vám vždy na Váš email odpoví.

Součástí Kliniky dětské neurologie je akutní ambulance, která funguje každý pracovní den v době od 8.00 do 15.30 hod. Vyšetření posledního pacienta je zahájeno v 15.00 hod. Pacienti, kteří přijdou mimo tuto dobu, jsou ošetřeni na Lékařské službě první pomoci nacházející se ve sníženém přízemí. Provoz LSPP je nepřetržitý.

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

developed by MEDIA FACTORY