Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Objednávání ambulantních pacientů

Ambulantní psychologická péče pro dětské pacienty

V rámci FN Motol působí psychologická ambulance pro dětské pacienty. Prosím, objednávejte se výhradně na telefonním čísle 22443 3840 a v době 9-11 hod. a 13-14 hod. 

V rámci psychologické péče nabízeme zejména psychologická vyšetření, v menší míře psychoterapeutickou péči. Rodinnou terapii poskytuje Centrum rodinné terapie, kde se lze objednat na telefonním čísle 22443 3478.

 Komplexní program pro diagnostiku autismu je poskytován v rámci hospitalizace na Dětské psychiatrické klinice FN Motol, kterou nelze domluvit přes naše oddělení.

K prvnímu setkání s psychologem je vhodné si přinést všechny psychologické zprávy, které máte z minulých vyšetření v jiném zařízení, než je FN Motol. 

Psychologické vyšetření obvykle trvá delší dobu než běžná prohlídka u lékaře, rezervujte si tedy dostatek času (počítejte alespoň se dvěma hodinami).

 

Bohužel, aktuálně z kapacitních důvodů nemůžeme poskytovat ambulantní psychologickou a psychoterapeutickou péči pro dospělé pacienty, kteří nemají doporučení od lékaře z FN Motol. 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY