Fakultní nemocnice v Motole Fakultní nemocnice v Motole

přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Projekt - Modernizace a obnova přístrojového vybavení traumatologického centra FN Motol

Registrační číslo: CZ.1.06/3.2.01/01.00068

Stručná charakteristika projektu: Projekt byl spolufinancovaný Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj a umožnil nové vybavení operačních sálů, resuscitačního oddělení a Kliniky zobrazovacích metod.  Na pořízení jedenácti přístrojů přispěla téměř z poloviny Evropská unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj. V traumatologickému centru pro děti a dospělé Fakultní nemocnice v Motole se tak zlepšily podmínky pro zajištění specializované a super specializované péče o dospělé i dětské pacienty se závažnými poraněními.

V rámci tohoto programu získala FN Motol trauma-navigační systém, který informuje operatéra o přesnosti jeho postupu, o přesné lokalizaci právě probíhajícího zásahu v omezeném prostoru operovaného orgánu, dva nové rentgenové diagnostické přístroje, dva laserové přístroje pro oční operace, oční operační mikroskop, operační stoly, soupravu pro endoskopické chirurgické operace a klinický informační systém pro oblasti akutní péče (resuscitační odd. a JIP) k vedení úplné, rychlé a přehledné lékařské i ošetřovatelské dokumentace.

Díky tomuto projektu se zvýšila kvalita vybavenosti a tím se zlepšily podmínky pro zajišťování specializované a super specializované péče o dospělé i dětské pacienty se závažnými poraněními, kteří jsou často přiváženi do traumatologického centra FN Motol v ohrožení života.

 

Partneři

© Fakultní nemocnice v Motole 2012. Všechna práva vyhrazena.

Odebírejte novinky (RSS)

Mapa webu

Cookies

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.

developed by MEDIA FACTORY