Typ: Klinika dětské chirurgie 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: JIP - novorozenecký a pooperační (2 volná místa)
Požadavky:

- všeobecná/dětská sestra s ukončeným vzděláním v oboru

- praxi i PSS vítáme

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Vysoce specializovaná a spec. oš. péče na JIP (odd. větších dětí a odd. novorozenecké).

Nepřetržitý provoz, plný úvazek.

Kontakt:

Mgr. Ilona Mayerová, vrchní sestra

e-mail: ilona.mayerova@fnmotol.cz, tel.: 22443 2405, 2401

Možnost uplatnění v největším zdravotnickém zařízení v ČR, práci v moderně vybaveném a příjemném prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, levné stravování a další zaměstnanecké benefity.