Typ: Klinika dětské chirurgie 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Standardní lůžkové oddělení
Požadavky:

- ukončené vzdělání v oboru všeobecná/dětská sestra

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Poskytování specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče dětem.

Možný plný nebo zkrácený úvazek, nepřetržitý i jednosměnný provoz.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Mgr. Iloně Mayerové zde.

tel.: 22443 2405, 2401

Nabízíme možnost uplatnění v největším zdravotnickém zařízení v ČR, práci v moderně vybaveném a příjemném prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, levné stravování a další zaměstnanecké benefity.