Akreditace oborů

Fakultní nemocnici v Motole byly uděleny akreditace k uskutečňování specializačních vzdělávacích programů k získávání specializované a zvláštní odborné  způsobilosti podle zák. č. 95/2004 Sb., o zdravotnických povoláních lékaře, zubního lékaře a farmaceuta, ve znění pozdějších předpisů. Přehledy všech platně akreditovaných oborů specializačního vzdělávání, přehledy kontaktů na akreditovaná pracoviště a garanty jednotlivých oborů ve FN Motol jsou uvedeny pod následujícími odkazy:

SPECIALIZAČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ LÉKAŘŮ, ZUBNÍCH LÉKAŘŮ A FARMACEUTŮ ZAŘAZENÝCH DO OBORU PO 1.7.2017

Informace pro žadatele o stáž ze zdravotnických zařízení mimo FN Motol jsou uvedeny v rubrice Stáže – zde.

This site is protected by recaptcha and the Google privacy policy and terms of service apply.