Typ: Onkologická klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Lůžkové oddělení
Požadavky:

- ukončené vzdělání v oboru všeob. sestra, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou

- dále požadujeme empatii a ochotu učit se novým věcem, odpovědnost a spolehlivost

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Specializovaná ošetřovatelská péče v nepřetržitém provozu na standardním lůžkovém oddělení. Plný nebo po dohodě možný zkrácený úvazek.

Jedná se o režim denní/noční včetně víkendů. Je možné se domluvit pouze na denních službách.

Kontakt:

Odpovězte vrchní sestře Renátě Limaxové zde

tel.:  224434705

Možnost odborného růstu, 5 týdnů dovolené + 3 dny placeného volna navíc, ubytování pro mimopražské (možnost přespání mezi službami), zaměstnanecké benefity. Příplatek za práci s cytostatiky, zvláštní příplatky.