Služby nad rámec zdravotního pojištění

Nemocnice poskytuje spektrum specializovaných služeb, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Tyto výkony a služby hradí klienti v pokladně Oddělení Péče o Samoplátce.

V rámci našeho oddělení se vybírají platby za:

• poskytnutou zdravotní péči u pacientů-samoplátců;
  • nadstandardní ubytování a stravu. Více informace viz  Nadstandardní nezdravotní služby.
  • vypálení RTG/CT/MRI snímků na CD (133 Kč)*;
  • asistovanou reprodukci (ceník zde: Asistovaná reprodukce);
  • stomatologické výkony (více informace zde: Stomatologie) neposkytujeme zubní pohotovost;
  • plastickou chirurgii (více informace najdete Plastická chirurgie);
  • ubytování zaměstnanců/návštěv/ rodičů hospitalizovaných dětí.

Cena zahrnuje DPH 21 %.

Exkurze

Více než 20 let zajíšťuje Oddělení Péče o Samoplátce exkurze ve FN Motol pro externí návštěvníky. Exkurze zahrnuje prohlídku dvou nemocničních oddělení (dle přání skupiny a aktuálních kapacitních a provozních možností nemocnice) a prezentaci, v níž se účastníci exkurze dozví mnoho zajímavých informací o nemocnici.

• Minimální čas exkurze je 1,5 hodiny.
  • Účastnický poplatek činí 280 CZK vč. DPH 21 % za osobu.
  • Zahraniční účastníci exkurze si musí sami zajistit tlumočníka, který je od účastnického poplatku osvobozen.

V případě zájmu se obraťte na kontaktní osobu: Mgr. Jakub Wichs, jakub.wichs@fnmotol.cz

Ubytování pro rodiče hospitalizovaných dětí

Nabízíme Vám možnost ubytování, které závisí na provozu kliniky.

Ubytováni můžete být přímo na oddělení nebo na ubytovně FN Motol.

dětí do 6 let věku je ubytování doprovodu hrazeno ze zdravotního pojištění;

u dětí nad 6 let ošetřující lékař navrhne nutnost přítomnosti doprovodu a v indikovaných případech postoupí žádost reviznímu lékaři pojišťovny. Pokud revizní lékař příslušné pojišťovny žádost neschválí, platí si doprovod pobyt sám.

Cena za jednu noc na ubytovně činí 200 Kč včetně DPH 12 % pro první dospělou osobu doprovodu dítěte.

Cena za jednu noc na ubytovně činí 400 Kč včetně DPH 12 % pro další dospělou osobu doprovodu.

Motol Accommodation

FN Motol nabízí možnost ubytování hotelového typu v samostatném nově zrekonstruovaném křídle ubytovny FN Motol. Pro více informací se prosím obraťte přímo na recepci ubytovny nebo kontaktujte oddělení telefonicky na čísle +420 224 437 309.