Typ: Interní klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: JIP - metabolická jednotka
Požadavky:

- ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo zdravotnický záchranář

- ochota pracovat v nepřetržitém provozu

- zodpovědný a aktivní přístup

Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Náplň práce:

Specializovaná a vysoce specializovaná oš. péče  o pacienty, kteří vyžadují intenzivní monitorované lůžko, ventilační podporu či dialýzu na velmi dobře a moderně vybaveném 12 lůžkovém oddělení.

Týmová spolupráce s lékaři, ošetřovateli, sanitáři, fyzioterapeuty, nutričními terapeuty a sociálními pracovníky.

Kontakt:

Mgr. Kateřina Lisová, vrchní sestra

tel.: 22443 4005; e-mail: katerina.lisova@fnmotol.cz

Podporujeme další vzdělávání – účast na seminářích a kurzech, konferencích, doplnění specializačního vzdělání či studium na VŠ.

Zvýhodněné platové zařazení pro absolventy, proplácení přesčasových hodin, platové zvýhodnění na jednotce intenzivní péče.